PRALINKA Černý Onyx


27.03.2016 - 10.09.2018Pralinka Černý Onyx

Pralinka je úžasný maskot naší chovatelské stanice a nejzábavnější "boxer" jakého jsem kdy měla. Je to skřítek ukrytý v psím kožíšku, netopýrek poletující i ve dne, útočník schovaný v kůži malého pejska, šikanátor boxerů, jezdec na jezevčících, postrach ridgebacků a chrtů a pes, který říká boxerům kdy a co hlídat.

Když je Pralinka chvíli sama doma, tak to vypadá, že vybuchl v bytě granát a ještě při výbuchu okousal kytky. Jak říká Vojtíšek, syn mých kamarádů: "Pralinka je takový malý človíček".

Pralinka se bohužel, k mé velké lítosti, nehodí do dalšího chovu vzhledem ke stavu patel (4/4), což ji ale naštěstí v dalších lumpárnách nijak nepřekáží. Její pately nemají vliv na zlobení a super nápady. Mají ovšem vliv na to, že se nebudeme zúčastňovat výstav, které tímto k ničemu nepotřebujeme :-)

Pralinka není brabantík je prostě nový vývojový druh pralinek. Přes její hendikep jsem moc ráda, že jsem se po letech čekání rozhodla pro ní vyrazit k Martině Čermákové a toho skřítka Škodílka si dovezla domů, kde doufám setrvá co nejdéle a musím říci " Pralinky jsou silně návykové ".


zpět